Nyheter om gjeterhund i Troms

Startlister for helgas gjeterhundprøver ved Josefvatn

Prøvene i klasse 3 er tellende i Troms-cupen.

Lørdag:

Klasse 3:

1) NO54810/14 BC Ryby - Boltås, Anders Rotsund Gård, 9153 Rotsund
2) NO52445/14 BC Strikk - Aakre, Roy Nordgården, 8195 Gjerøy
3) NO33430/16 BC Spot - Winsjansen, Georg Dalsnes, 9475 Borkenes
4) NO40938/15 BC Missme - Nordby, Ester J Sjøtunveien 4 9108 Kvaløya
5) NO36468/14 BC Mico - Fagerli, Jan-Tore 9040 Nordkjosbotn
6) NO38533/10 BC Gullet - Bjørkli, Jørgen Grønåsveien 3 9050 Storsteinnes
7) NO50000/13 BC Scruf - Simonsen, Tor-Harald Soløyveien 98 9357 Tennevoll
8) NO30769/14 BC Zhakk - Mortensen, Hans Inge Skarmokkvegen 9030 Sjursnes
9) NO31149/13 BC Dina - Aakre, Roy Nordgården, 8195 Gjerøy
10) S00/322644 BC Kinloch Bethan - Winsjansen, Georg Dalsnes, 9475 Borkenes
11) NO38823/13 BC Gaya - Kvalsvik, Anita Wibeke Øverdalvegen 9027 Ramfjordbotn
12) NO54809/14 BC Bobby - Kvalsvik, Ken Øverdalen 360 9027 Ramfjordbotn
13) NO50755/09 BC Irva - Nordby, Ester J Sjøtunveien 4 9108 Kvaløya
14) NO50982/12 BC Tia - Jenssen, Herleif Oladalvegen 4 9107 Kvaløya
15) NO47867/09 BC Odin - Boltås, Anders Rotsund Gård, 9153 Rotsund

 

Klasse 1:

1) NO42625/15 BC Champ - Bjørkli, Jørgen Grønåsveien 3 9050 Storsteinnes
2) NO36245/13 BC Eddie - Moen, Håvard Sandøyra, 9050 Storsteinnes
3) NO38060/16 BC Gyda - Aakre, Roy Nordgården, 8195 Gjerøy
4) NO44655/13 BC Mercedes - Engstad, Sofie Seljelvnesvei 9040 Nordkjosbotn
5) NO40937/15 BC Liss - Bjørkli, Maiken Cecilie Grønåsveien 3 9050 Storsteinnes

 

Søndag:

 

Klasse 1:

1) NO42625/15 BC Champ -Bjørkli, Jørgen Grønåsveien 3 9050 Storsteinnes
2) NO44655/13 BC Mercedes - Engstad, Sofie Seljelvnesvei 9040 Nordkjosbotn
3) NO36245/13 BC Eddie - Moen, Håvard Sandøyra, 9050 Storsteinnes
4) NO31742/12 BC Brage - Storbakk, Silje Molund Sandøyra, 9050 Storsteinnes
5) NO38060/16 BC Gyda - Aakre, Roy Nordgården, 8195 Gjerøy
6) NO40937/15 BC Liss - Bjørkli, Maiken Cecilie Grønåsveien 3 9050 Storsteinnes

 

Klasse 3:

1) NO54810/14 BC Ryby - Boltås, Anders Rotsund Gård, 9153 Rotsund
2) NO40938/15 BC Missme - Nordby, Ester J Sjøtunveien 4 9108 Kvaløya
3) NO33430/16 BC Spot - Winsjansen, Georg Dalsnes,
4) NO50982/12 BC Tia - Jenssen, Herleif Oladalvegen 4 9107 Kvaløya
5) NO38823/13 BC Gaya - Kvalsvik, Anita Wibeke Øverdalvegen 9027 Ramfjordbotn
6) NO31149/13 BC Dina - Aakre, Roy Nordgården, 8195 Gjerøy
7) NO47867/09 BC Odin - Boltås, Anders Rotsund Gård, 9153 Rotsund
8) S00/322644 BC Kinloch Bethan - Winsjansen, Georg Dalsnes, 9475 Borkenes
9) NO50755/09 BC Irva - Nordby, Ester J Sjøtunveien 4 9108 Kvaløya
10) NO50000/13 BC Scruf - Simonsen, Tor-Harald Soløyveien 98 9357 Tennevoll
11) NO52445/14 BC Strikk - Aakre, Roy Nordgården, 8195 Gjerøy
12) NO54809/14 BC Bobby - Kvalsvik, Ken Øverdalen 360 9027 Ramfjordbotn
13) NO38533/10 BC Gullet - Bjørkli, Jørgen Grønåsveien 3 9050 Storsteinnes
14) NO30769/14 BC Zhakk - Mortensen, Hans Inge Skarmokkvegen 9030 Sjursnes
15) NO36468/14 BC Mico - Fagerli, Jan-Tore 9040 Nordkjosbotn